úterý 19. května 2015

Z chatyZa pár týdnů to budou dva roky, co máme chatu. Tedy moji rodiče. Takže i my :)
Musím říct, díky za ni. Nikdy jsem neholdovala posedávání na pískovištích a děských hřištích, volný čas jsme trávily na výletech, procházkách mimo město nebo u prarodičů na venkově a občas někde na cizí zahradě. A pak nastala změna, můžeme jezdit na tu naši!
 Pamatuji si docela jasně na první seznámení, nezapomenutelný zážitek to byl. Několik let neudržovaná zahrada s chatkou. Ale přesto všechno kolem, jsme s mámou hned věděly, že to je ONA. Že to ostatní je jen maskování a že ona jednoho krásného dne prokoukne......
První sezona byla čistě vyklízecí a čistící. Druhá byla zakládací a budovací. A ta třetí, letošní, která nás čeká, bude relaxační. Tedy, momentálně se ještě buduje posezení ve stínu tůjí (na třetí fotce), žlutá rula už je položená, čekáme jen až beton zaschne a bude se moci užívat. Stůl, křesílka a slunečník už čekají v boudě stejně nedočkavě, jako my :DVysoký plný plot byl nutností.
Ani nevím, kolik těch vleků odpadů jsme odvezli..... ale bylo jich fakt hodně. Zasadili jsme břízku, to tenoučké před čápem, toho si máma neodpustila :)Jeden ibišek za holčičkami zůstal. Škoda jen toho starého plotu, který patří sousedům.
Není nic lepšího jak snídaně na verandě :)           

Tato fotka upravené zahrady je z loňska, letos to už vypadá zase krapet jinak....Kuchyňka je už plně vybavená, dvouplotýnka, minitrouba..... Letnímu koláči nebrání nic v cestě :)
V každém případě ta dřina stála za to!!!

4 komentáře: